Modern Premium Apartment With Balcony & Free Parking

  • Wi-Fi
  • Przyjazny zwierzętom

Modern Premium Apartment With Balcony & Free Parking Wiedeń jest usytuowany 7 km od takich obiektów jak Kompleks mieszkalny Hundertwasserhaus, prawie 5 min pieszo od stacji metro Rennbahnweg. Obiekt położony jest 11 km od dworca kolejowego Wien Westbahnhof i w niewielkiej odległości od przystanku autobusowego Anton-Sattler-Gasse.

Dla większej wygody w Modern Premium Apartment With Balcony & Free Parking dostępne są zmywarka.

Ten apartament posiada taras z widokiem na ogród.

Obiekt jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Apartament szczyci się pierwszorzędną lokalizacją i zaprasza gości do dzielnicy 22. Donaustadt w Wiedniu. Eglise Saint-François d'Assise znajduje się w około 4 km od tego apartamentu. Wieża Dunajska leży w około 3 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Modern Premium Apartment With Balcony & Free Parking Wiedeń
Exclusive Apartment Donau-City P&R
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Exclusive Apartment Donau-City P&R

361 m od nieruchomości
USD 171 USD 154
za noc
Cozy Apartment Free Parking
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cozy Apartment Free Parking

8.2
Bardzo dobry 19 opinii
863 m od nieruchomości
USD 177 USD 159
za noc
Vienna Residence, Donaustadt - United Nations #6251
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vienna Residence, Donaustadt - United Nations #6251

9.6
Wyjątkowy 8 opinii
939 m od nieruchomości
USD 37 USD 33
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Taras

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Modern Premium Apartment With Balcony & Free Parking można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością Modern Premium Apartment With Balcony & Free Parking pozwala na zwierzęta.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Modern Premium Apartment With Balcony & Free Parking Wiedeń

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij